zmarszczki na czole

kamila16
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 24, 2019 7:10 pm

zmarszczki na czole

Post autor: kamila16 » ndz sie 25, 2019 6:16 pm

Czy mógłby mi ktoś doradzić? Mam taką długą zmarszczkę na czole i planuje się jej pozbyć. Tylko nie wiem na co się zdecydować, na botoks czy kwas hialuronowy. Jak myślicie, czym lepiej ją usunąć?
ewelina
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 26, 2019 10:47 am

Re: zmarszczki na czole

Post autor: ewelina » pn sie 26, 2019 10:53 am

kamila16 pisze:
ndz sie 25, 2019 6:16 pm
Czy mógłby mi ktoś doradzić? Mam taką długą zmarszczkę na czole i planuje się jej pozbyć. Tylko nie wiem na co się zdecydować, na botoks czy kwas hialuronowy. Jak myślicie, czym lepiej ją usunąć?
Chodzi ci pewnie o zmarszczkę poprzeczną czoła. Tylko na botoks się nadaje. Jeżeli jest głęboka, to wpierw botoks a później wypełnić kwasem.
Kosmiczna
Posty: 16
Rejestracja: sob wrz 14, 2019 11:39 am

Re: zmarszczki na czole

Post autor: Kosmiczna » śr sty 22, 2020 6:35 pm

Jeśli są niewielkie, można zlikwidować je kosmetykami z kolagenem.
saszin
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 25, 2020 12:04 pm

Re: zmarszczki na czole

Post autor: saszin » pt paź 16, 2020 12:51 pm

wybór jest całkiem spory, ja jednak zmarszczki na twarzy redukuje w klinice vesuna z krakowa i zawsze wybieram zabiegi, które opierają się na preparat na bazie kwasu hialuronowego. nie powiem, botokt też był skuteczny.
Limna
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:06 pm

Re: zmarszczki na czole

Post autor: Limna » śr lut 24, 2021 7:29 am

Kwasy u kosmetologa
Mezoterapia mikroigłowa
Odpowiednia pielęgnacja, masaż twarzy
Składniki aktywne w kosmetykach takie jak kwas hialuronowy, kwas glikolowy ( mówimy tu o niskich stężeniach, wysokie stężenia zostawmy profesjonalistom), złoto, algi morskie, peptydy

https://lekmedklinika.pl/jak-zlikwidowa ... -na-czole/

Na stronie jest kilka podpowiedzi, jak zlikwidować takie zmarszczki na czole.
luna
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 03, 2020 9:51 am

Re: zmarszczki na czole

Post autor: luna » pn mar 22, 2021 1:55 pm

Na zabiegi medycyny estetycznej polecam podwarszawską klinikę https://artederm.pl/ . Personel na najwyższym poziomie. Duża oferta skutecznych zabiegów na wiele wskazań. Przemiła i niezwykle profesjonalna Pani doktor Ciemerych, która odpowie na każde pytanie. Klinika celuje w najlepsze i najnowsze technologie dostępne na rynku. Chcę się tu wracać.
zyta
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 01, 2021 11:11 am

Re: zmarszczki na czole

Post autor: zyta » sob kwie 09, 2022 9:17 am

Zmarszczki na czole fajnie się niweluje za pomocą toksyny botulinowej. Sama korzystałam z zabiegu w Biogenica https://www.biogenica.pl/medycyna-estet ... imicznych/. Robiłam sobie trzy partie i efekt jest super. Buźkę mam gładziutką i nawet kurzych łapek się pozbyłam. Polecam!
Polinka
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 23, 2023 11:44 pm

Re: zmarszczki na czole

Post autor: Polinka » czw lut 23, 2023 11:47 pm

Olejek Busajna mega pomaga i na takie marszczki na ne cellulit czy rozstępy, doskonale nawilża i ujedrnia skóre
Marlena81
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 06, 2023 3:41 pm

Re: zmarszczki na czole

Post autor: Marlena81 » pt cze 09, 2023 1:19 pm

Tego typu problemy pojawiają się już u ludzi, którzy skończyli 30 lat. Przyczyną tego stanu rzeczy może być zbyt duży stres związany z odpowiedzialną pracą, nałogi, zanieczyszczenie powietrza czy cera jaka ma tendencje do przesuszania się. Niestety stosowanie nawet najdroższych kosmetyków nie daje zadowalających efektów. Można na ten temat przeczytać bardzo dużo opinii w internecie. Dlatego lepiej zorientować się jakie zabiegi medycyny estetycznej będą najbezpieczniejsze, a można to zrobić bez użycia skalpela. Najlepszym tego przykładem jest oferta znanej kliniki - https://paparazzi.clinic gdzie znajdziemy usługi z wykorzystaniem nowoczesnego lasera iPixel. Idealnie sprawdza się bez względu na stopień zaawansowania zmarszczek. Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba skonsultować się by omówić szczegóły, takie jak ilość zabiegów.
ODPOWIEDZ