Prezent dla bliskiej mi osoby

Tipmi
Posty: 54
Rejestracja: sob lis 14, 2020 9:28 am

Prezent dla bliskiej mi osoby

Post autor: Tipmi » wt paź 24, 2023 7:05 am

Dziewczyny, potrzebuję prezentu na urodziny dla bardzo bliskiej mi osoby. Ona jest w ciąży, każdy skupiony jest głównie na dziecku, a ja bardzo bym chciała, żeby zrobiła coś dla siebie. Mieszka w Warszawie, a ja w zupełnie innej części Polski, dlatego zupełnie nie orientuję się, co tam może być. Czy macie do polecenia jakieś salony masażu, w którym jest możliwość wykonania usługi dla kobiet w ciąży (jest w ogole coś takiego???), lub jakąś cudowną fizjoterapeutkę uroginekologiczną, u której można wykupić wizytę w formie vouchera?
Przyjmę również wszystkie inne pomysły, jestem w stanie wydać kilka stówek aby ułatwić i umilić jej czas oczekiwania na bombelka, a przy okazji żeby ona poczuła się super sama ze sobą
Limna
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:06 pm

Re: Prezent dla bliskiej mi osoby

Post autor: Limna » wt paź 24, 2023 9:12 am

Jeśli chodzi o masaże w ciąży to bardzo mało spa robi a jeśli już się zgadzają to tylko w 2 trymestrze i za zgodą lekarza ale np można pomyśleć o zabiegach nawilżających + masaż twarzy ;)

Od siebie polecałabym raczej coś bezpiecznego, coś materialnego co na pewno jej krzywdy nie zrobi. Zerknij sobie na pewno do tej pracowni ceramiki z Bolesławca:
https://andyceramika.pl/dzbanki

Ceramika jest wykonywana ręcznie w polskich pracowniach.
Obrazek
danonka
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 02, 2023 11:30 am

Re: Prezent dla bliskiej mi osoby

Post autor: danonka » pt kwie 19, 2024 10:02 am

W obecnych czasach kupowanie prezentu to męka. Ludzie mają wszystko i trudno jest wybrać coś sensownego.
Jaworka
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 1:33 pm

Re: Prezent dla bliskiej mi osoby

Post autor: Jaworka » pt kwie 19, 2024 10:28 am

To prawda, kupowanie prezentu stało się niezłym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy szukamy czegoś wyjątkowego, czegoś, co będzie i praktyczne i zarazem wyjątkowe.
Poszukując upominku dla faceta eleganckiego, który lubi czuć się i wyglądać stylowo i nowocześnie, można kupić teczkę, albo torbę marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niego/teczki-torby
Ich galanteria skórzana to klasa sama w sobie, to wyroby z naturalnych skór bydlęcych, które są ponadczasowe , dostępne w wielu kolorach i fasonach.
ODPOWIEDZ