Lakiery hybrydowe

Tipmi
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 14, 2020 9:28 am

Lakiery hybrydowe

Post autor: Tipmi » pt mar 08, 2024 12:53 pm

Cześć, dziewczyny. Niestety nawet nie wrzucając zdjęcia paznokci boje się napisać swój pierwszy post z powodu tego, że bardzo dużo osób tutaj od razu pluje jadem. Ale cóż, nie mam kogo porządnie spytać, a najwyżej zablokuje komentarze albo usune post, gdy uzyskam odpowiedź, jeśli rozpęta się tu kolejna burza. Mianowicie chodzi o to, że od kilku lat bawię się w hybrydy. Jestem kompletnym samoukiem, robię to tylko i wyłącznie dla siebie, ewentualnie czasami mamie. W czasie tej kwarantanny postanowiłam nauczyć się przedłużania. Obecnie probuje (bo do ideału daleko) robić to bazą proteinowa budująca do hybryd, jednak czytałam tu kilka wypowiedzi polecających akrylożel. Moja prośba jest taka żeby jakaś dobra duszyczka poleciła mi jakiś pakiet startowy z Allegro czy konkretnej firmy. Podstawowy do nauki dla laika. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
Limna
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:06 pm

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: Limna » pt mar 08, 2024 1:45 pm

Niestety nie ma czegoś takiego jak zestaw dla laika. Nie zrozum mnie źle, nie krytykuje Cie ale... Są rzeczy których trzeba się nauczyć od kogoś. I nie chodzi tu że ktoś jest mało zdolny albo przeciwnie, po prostu niektóre rzeczy musi nam ktoś pokazać i wyjaśnić i nie nauczysz się wszystkich niuansów z intermetu. Być może nauczysz się robić to w miarę poprawnie na pierwszy rzut oka ale gdy przyjrzeć się bliżej to będzie po drodze dużo błędów. Skorzystaj choćby z szkoleń online jeśli bardzo sie bronisz przed stacjonarnym które mimo wszystko będę ci polecać. A akrylozel jest latwy tylko pozornie, bo i tak musisz znać techniki pilowania, metody podkladania szablonu, specyfike produktu, wiedziec kiedy i na jaką płytkę użyć i jak go aplikować by usunąć z niego powietrze podczas nakładania.
Wejdź sobie na ten portal e-urodowo.pl Znajdziesz tutaj wiele poradników na temat samego procesu zrobienia sobie pazurków.
Machonka
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 17, 2024 4:19 pm

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: Machonka » śr kwie 17, 2024 4:20 pm

Dobrze wiedziec!
ODPOWIEDZ