Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki

Tipmi
Posty: 54
Rejestracja: sob lis 14, 2020 9:28 am

Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki

Post autor: Tipmi » pn gru 06, 2021 6:22 am

Laseczki od czego zaczynałyście ćwiczenia na brzuch uda i pośladki
Limna
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:06 pm

Re: Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki

Post autor: Limna » pn gru 06, 2021 8:26 am

Deska+przysiady+unoszenie kolan do klatki piersiowej, wymachy ;) nogami serie po 30 razy w kazdym czasie wolnym , picie duzo płynów. Mnie osobiście to bardzo podpasowalo. Nie mam czasu na treningi z trenerami,więc sobie wymyśliłam takie ćwiczenia i nie dosc ze schudlam 14 kg to pojawila mi się krateczka na brzuchu ;)

Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia to dobrym rozwiązaniem moze być też elektrostymulacja:
https://wiesci.waw.pl/trening-ems-6-naj ... ych-pytan/

Na temat treningu mozesz poczytać sobie na tej stronie. Dobry trener opracuje Ci odpowiednie cwiczenia.
zyta
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 01, 2021 11:11 am

Re: Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki

Post autor: zyta » śr gru 15, 2021 5:37 pm

Powiem Wam, że jakoś nie mogę znaleźć motywacji do ćwiczeń w domu. Starałam się, ale poległam. Dlatego zdecydowałam się na fachową pomoc ze strony Bieńkowscy Clinic :) tam lekarze dobrali mi odpowiednie zabiegi, które modelują mi sylwetkę i efekty są naprawdę zdumiewające. Obsługa jest bardzo miła, a ceny bardzo przystępne :)
zyta
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 01, 2021 11:11 am

Re: Ćwiczenia na brzuch uda i pośladki

Post autor: zyta » wt gru 21, 2021 4:07 pm

Ja jakoś nie miałam motywacji, aby w domu poćwiczyć. Dlatego zaczęłam korzystać z zabiegów na modelowanie sylwetki i jeździłam do Częstochowy do kliniki medycyny estetycznej. W Bieńkowscy Clinic otrzymałam fachową opiekę a zabiegi dostosowano tylko do moich potrzeb. Teraz widzę już efekty i jestem bardzo zadowolona. Tak więc podziwiam te osoby, które mają samo zapał do ćwiczeń w domu.
ODPOWIEDZ