Jaki kwas hialuronowy do powiększenia ust

ewelina
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 26, 2019 10:47 am

Jaki kwas hialuronowy do powiększenia ust

Post autor: ewelina » pn sie 26, 2019 10:55 am

Jaki preparat jest najlepszy do powiększenia ust? W gabinecie, do którego chodzę mam do wyboru Juvederm, Restylane i Stylage. ceny są dość podobne, ale chodzi mi, który trzyma dłużej.
saszin
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 25, 2020 12:04 pm

Re: Jaki kwas hialuronowy do powiększenia ust

Post autor: saszin » czw lip 16, 2020 12:16 pm

Wydaje mi się, że w sprawie wyboru preparatu, powinna Ci doradzić osoba, która przeprowadza zabieg. Kiedy modelowałam usta w krakowskiej klinice vesuna, po wstępnej konsultacji i przedstawionych opcjach zdecydowałam się na zabieg neaubia intense lips. Dla mnie ten preparat okazał się skuteczny, moje usta w końcu są symetryczne, wyglądają naturalnie, co ogromnie mnie cieszy. Od lat borykałam się z niesymetryczną, górną wargą i w końcu udało mi się pozbyć tego kompleksu.
luna
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 03, 2020 9:51 am

Re: Jaki kwas hialuronowy do powiększenia ust

Post autor: luna » sob paź 17, 2020 7:42 am

Byłam na takim zabiegu w klinice https://artederm.pl/ i od specjalisty wiem że kwas hialuronowy to bardzo naturalny i praktycznie nieinwazyjny sposób na wymodelowanie i nawilżenie ust bo jest to naturalny składnik ludzkiej skóry i jest całkowicie zgodny biologicznie.
Limna
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:06 pm

Re: Jaki kwas hialuronowy do powiększenia ust

Post autor: Limna » pn mar 07, 2022 6:27 am

jest taki blog oraz kanał na youtube - nazywa sie Azjatycki Cukier. W filmikach jest pokazane wiele ćwiczen oraz masazy skóry twarzy, ktoe mają działanie odmładzające.

Dziewczyna ma 36 lat a bardzo dobrze się trzyma :)

No i dobrze jest w pewnym wieku przekonać się do zabiegów, takich jak na przykład mezoterapia.

Od siebie polecam modelowanie ust w Krakowie tutaj
https://instytut.bielenda.pl/oferta/med ... wanie-ust/

Dobry gabinet, można liczyć na świetne efekty.
ODPOWIEDZ