Męskie odchudzanie

Kosmiczna
Posty: 16
Rejestracja: sob wrz 14, 2019 11:39 am

Męskie odchudzanie

Post autor: Kosmiczna » sob wrz 14, 2019 12:01 pm

Hej. Mój brat ma poważne kłopoty z nadwagą. Mam wrażenie, że nie da mu się przetłumaczyć aby jadł mniej i zajął się jakimś sportem po pracy. On sam twierdzi, że zbędne kg mu nie przeszkadzają, ale ja jestem innego zdania- ma dopiero 35 lat, a już narzeka na bóle stawów. Jak przekonać faceta do zdrowszego trybu życia?
Lilu
Posty: 9
Rejestracja: sob lis 09, 2019 1:35 am

Re: Męskie odchudzanie

Post autor: Lilu » ndz kwie 05, 2020 12:46 am

Cóż. Dużo zależy od tego jaki ma charakter. Wątpię, żeby ciągłe mówienie o tym zdało rezultaty. Najlepiej jakby przy Twojej pomocy wpadł na to samodzielnie. Wiesz o co mi chodzi? ;) Mój mąż to typ uparciucha i akurat u niego nic takiego nie zadziała. Jednak u większości zadziała ;) Ja po prostu zaczęłam od wprowadzania zdrowych posiłków do naszej diety. Najpierw śniadania, na które przeważnie podawałam płatki górskie https://cityfit.pl/blog/platki-owsiane-gorskie/. Potem wprowadziłam obiady i kolacje. Mógł jeść albo sam sobie przygotować. Także jedzenie już miałam z głowy. Sama zaczęłam chodzić na siłownię. Nie chciał początkowo, ale po miesiącu dołączył.
Yola
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 02, 2020 4:19 pm

Re: Męskie odchudzanie

Post autor: Yola » pn lis 02, 2020 4:20 pm

Dokładnie!
Sylwianaa
Posty: 39
Rejestracja: pn gru 27, 2021 11:54 am

Re: Męskie odchudzanie

Post autor: Sylwianaa » wt maja 03, 2022 6:55 pm

Zabierając się za odchudzanie ważne są dwie rzeczy - dieta i ruch. Jak to połączycie to sukces gwarantowany. Dla faceta świetną opcją może być siłownia Kraków , gdzie można poćwiczyć na super sprzęcie pod okiem trenerów.Jest też taka opcja jak trening personalny - jeśli chcecie, by ćwiczenia były dopasowane do waszych możliwości i przyniosły oczekiwane efekty to naprawdę warto skorzystać.
Monika88
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 12, 2023 6:15 pm

Re: Męskie odchudzanie

Post autor: Monika88 » ndz lut 12, 2023 6:16 pm

Dokładnie, siłownia i trener załatwią sprawę.
ODPOWIEDZ