Jedzenie na dowóz, dieta pudełkowa

ewelina
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 26, 2019 10:47 am

Jedzenie na dowóz, dieta pudełkowa

Post autor: ewelina » pn sie 26, 2019 11:00 am

Ostatnio nie mam czasu na gotowanie i muszę zamawiać jedzenie na dowóz. Nie chcę zamawiać fastfoodów, więc szukam alternatywy. Ktoś próbował może czegoś takiego jak dieta pudełkowa?
Kosmiczna
Posty: 16
Rejestracja: sob wrz 14, 2019 11:39 am

Re: Jedzenie na dowóz, dieta pudełkowa

Post autor: Kosmiczna » sob wrz 14, 2019 11:44 am

Na pewno taki catering będzie lepszy niż fastfood, ale powiem Ci że szybkie dania przygotowywane w domu też mogą być zdrowe:)
Heja
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 1:28 pm

Re: Jedzenie na dowóz, dieta pudełkowa

Post autor: Heja » ndz paź 24, 2021 4:03 pm

Każdy z nas ma trochę inne podejście do gotowania. Natomiast trzeba się zgodzić z jednym, większość ludzi przesadza z tym brakiem czasu. Oczywiście na początku swojej przygody trzeba go trochę poświęcić na naukę. Gdy już poznamy podstawy to będzie o wiele łatwiej. Dlatego tak ważna jest w tym wszystkim systematyczność. Warto jest zacząć od przepisów bardzo uniwersalnych jakim przykładem jest - https://uwielbiam.pl/przepis/quesadille-z-fasola Z pewnością zaskoczymy nim pozytywnie naszą rodzinę lub zaproszonych znajomych. Nic nie stoi na przeszkodzie by przygotować także pyszny deser jako dodatek.
Sylwianaa
Posty: 39
Rejestracja: pn gru 27, 2021 11:54 am

Re: Jedzenie na dowóz, dieta pudełkowa

Post autor: Sylwianaa » ndz kwie 24, 2022 1:30 pm

Wiem, że niektórzy nie mają czasu na gotowanie, ale sporo potraw można wykonać szybko i bez większych umiejętności gotowania, więc zamiast kupować lepiej samemu zrobić jedzenie. Bardzo łatwo można zrobić np. żurek, do którego wystarczy taki żur w butelce plus bulion, boczek, kiełbasa i jak ktoś lubi to ziemniaki lub jajko. Ja bardzo często robię żurek bo jest sycący i naprawde wyjątkowo smaczny.
ODPOWIEDZ