Nowe mieszkanie

zyta
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 01, 2021 11:11 am

Nowe mieszkanie

Post autor: zyta » pn gru 20, 2021 7:26 pm

Sprzedażą nowych, nowoczesnych mieszkań zajmuje się firma https://murowana.com.pl/deweloper/. Wiem, że wielu z was boi się kupować od dewelopera, ale tutaj muszę uspokoić, bo jest to sprawdzona firma, która wywiązuje się ze wszystkich punktów umowy i dotrzymuje słowa odnośnie wszystkich ustaleń. Ich mieszkania znajdują się w malowniczych okolicach niedaleko Poznania, są bardzo funkcjonalne i nowoczesne!
Sylwianaa
Posty: 39
Rejestracja: pn gru 27, 2021 11:54 am

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Sylwianaa » wt sty 25, 2022 4:27 pm

A myślałaś już może o tym, jak wykończysz swoje nowe mieszkanie? Jeśli nie masz jeszcze pomysłu to podrzucam propozycje na wykończenie ścian betonem architektonicznym e-concreto.com. Teraz bardzo popularne jest takie wykończenie, a samo zastosowanie betonu jest bardzo łatwe (można nawet samodzielnie bez problemu nałożyć go na ścianę). Tak wykończone pomieszczenia są bardzo efektowne i nabierają wyjątkowego klimatu.
grapa
Posty: 43
Rejestracja: sob paź 17, 2020 3:39 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: grapa » wt kwie 19, 2022 5:42 am

Jeśli chodzi o mieszkanie od dewelopera w Warszawie to myślę że warte uwagi jest osiedle które teraz budują na Białołęce czyli osiedle Zakątek Harmonia, ceny są tam umiarkowane a to ładne kameralne osiedle
perłowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 07, 2022 4:20 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: perłowa » pt kwie 26, 2024 10:35 am

Nowe mieszkanie to okazja do nowoczesnego urządzenia go...
Jaworka
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 01, 2023 1:33 pm

Re: Nowe mieszkanie

Post autor: Jaworka » pt kwie 26, 2024 11:01 am

Faktycznie, takie podejście jest co prawda dość uproszczone, ale warto rozważenia. Nowe mieszkanie, nowa aranżacja, sporo pracy, ale jakże ogromna satysfakcja.
Kiedy ja aranżowałam swoje niewielkich rozmiarów gniazdko, skupiłam się przede wszystkim na dobrym jego oświetleniu, nie od dziś wiadomo,że światło robi w pomieszczeniu największą robotę. Wybierając lampy zdecydowałam się na ofertę sklepu https://lampyventi.pl/
Jest to producent i dystrybutor sprzętu oświetleniowego, godny uwagi. Wybór jest ogromny, a ceny przystępne.
ODPOWIEDZ