Mezoterapia – skuteczne leczenie wypadania włosów

Mezoterapia – skuteczne leczenie wypadania włosów

CytoHair i Dermaheal HL to specjalne preparaty mające na celu spowolnienie wypadania włosów i restrukturyzację włókien włosów, co skutkuje ogólną poprawą i jakością włosów.

Mezoterapia jako zabieg leczenia wypadania włosów, to procedura podawania czynników wzrostu, witamin i białek w skórze głowy pacjentów cierpiących na problemy z włosami i skórą głowy.

Substancje te wstrzykuje się do mezodermy, warstwy pod skórą, która jest łącznikiem między tkankami skóry a warstwą tłuszczu. Pomaga w poprawie dystrybucji krwi, pobudza metabolizm komórkowy i przyspiesza odrodzenie mieszków włosowych.

Zabieg ten okazał się pomocny u wielu pacjentów cierpiących na aktywne wypadanie włosów.

 

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg wykonywany na całym świecie od wielu lat. Stosuje bezbolesne mikrowstrzykiwanie kompozycji witamin i składników aktywnych w skórę, co powoduje poprawę jakości i struktury twarzy i ciała, szczególnie w najbardziej wrażliwych obszarach, takich jak powieki, szyja, klatka piersiowa i dłonie.

Zabieg stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu wypadania włosów, leczeniu cellulitu i rozstępów, jest także metodą hamowania procesu starzenia.

Kompleks kwasu hialuronowego i restrukturyzacyjnego włosów RHB zawartego w preparatach  powoduje ogólną poprawę jakość włosów od nasady aż po same końcówki. Zabieg powoduje:

  • Nawodnienie skóry głowy
  • Zmniejszenie wypadania włosów
  • Restrukturyzacja włosów
  • Ochrona przed środkiem utleniającym
  • Odżywianie skóry właściwej i mieszków włosowych
  • Zmniejszenie łupieżu
  • Włosy odzyskują miękkość i blask

 

mezoterapia wypadanie włosow

Zalety mezoterapii :

1. Rewitalizacja mieszków włosowych – arginina, glutamina, glicyna i ornityna są niezbędne do namnażania komórek. Te składniki odżywcze wzmacniają mieszki włosowe, aby uzyskać mocne włosy.

2. Wzmocnienie i ochrona naczyń kapilarnych – cysteina i cynk, dwa główne składniki keratyny tworzące naczynia kapilarne, są wykorzystywane do zapewnienia zdrowia i urody włosom.

3. Stymulacja wzrostu – witaminy z grupy B przyspieszają odnowę mieszków włosowych i mają udział w stymulacji wzrostu włosów.

4. Odżywianie i nawilżenie skóry głowy – właściwości nawilżające kwasu hialuronowego odżywiają i chronią przed wysuszeniem tkanek otaczających mieszek włosowy, a tym samym przed pojawieniem się łupieżu.

Preparaty do mezoterapii łączą w sobie elementy ożywiające, odżywcze i stymulujące niezbędne do poprawy struktury włosów, regulacji łojotoku, stymulowania odrastania i spowalniania wypadania włosów.

Zapobiega ponownemu pojawieniu się łupieżu, odbudowują błony międzykomórkowe i stymulują funkcje ochronne skóry głowy. Włosy stają się promienne, silne, witalne i gęste.

Tak jak kwas hialuronowy może przynieść korzyści skórze, mięśniom i stawom, może również uczynić twoje włosy zdrowszymi. Kwas hialuronowy jest już obecny w skórze głowy, więc stosując produkt, który zawiera go nawet więcej, będzie on dalej wchłaniany w skórę głowy, a Ty odczujesz jeszcze więcej jego zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *