modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wiele kobiet marzy o pełnych, zmysłowych ustach. Kształt ust ma ogromny wpływ na wygląd twarzy. Usta, które są zbyt wąskie, dają wrażenie „zawziętości”, podczas gdy opadające kąciki ust „smutku”.

Oprócz wrodzonych wad, w miarę starzenia się, nasze usta tracą jędrność i elastyczność oraz zmniejszają swą objętość. Jeśli dodamy nadmierną ekspozycję na słońce, opalanie się lub wadę zgryzu, efektem mogą być wąskie usta z pomarszczona skóra wokół nich.

Pacjenci, którzy nie lubią kształtu swoich warg, mogą zmienić swój wygląd w bardzo łatwy i bezpieczny sposób. Dynamiczny rozwój medycyny estetycznej umożliwił wszystkim osiągnięcie dobrego wyniku szybko i bezboleśnie.

 

Powiększanie ust – co się z tym wiąże?

Najczęściej powiększanie i modelowanie ust wykonuje się przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest to naturalny wypełniacz, który jest nakładany na i wokół ust za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Zabieg jest bezbolesny i zwykle trwa do 30 minut. Efekty stają się widoczne natychmiast po zabiegu i trwają nawet do około jednego roku. Po tym okresie leczenie kwasem hialuronowym można powtórzyć. Ważne jest też, by zabieg przeprowadzany był przez specjalistę, najlepiej lekarza dermatologa lub chirurga. Warto też wcześniej sprawdzić jakość preparatu i jego przeznaczenie, ponieważ nie wszystkie wypełniacze nadają się do wypełniania ust.

Metoda leczenia jest zawsze wybierana indywidualnie dla każdego przypadku. Czasami sugerujemy, aby pacjenci mieli autologiczne powiększenie wargi tłuszczowej. Wszystko jest uzgodnione podczas wcześniejszych konsultacji specjalistycznych.

Efekt powiększenia ust

efakt powiekszenia ust

 

Dla kogo przeznaczone jest powiększanie ust?

Powiększanie ust jest przeznaczone dla pacjentów, którzy nie są zadowoleni z kształtu, wielkości i struktury warg. Działa również dobrze u pacjentów z widoczną asymetrią warg i blaknięciem koloru.

Zabieg może poprawić wygląd ust przez:

  • poprawianie ich kształtu,
  • poprawa ich jędrności i elastyczności,
  • poprawa ich koloru,
  • zmniejszanie opadania kącików ust,
  • zwiększając ich nawilżenie,
  • poprawę asymetrii ust.

 

Wyrównanie asymetrii ust (pierwszy zabieg)

modelowanie asymetrii ust

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *